alt logo
  prázdný košík/>
           </div>
		 
		 
		  <div id= ZÁKAZNICKÁ LINKA telefon
Kategorie

Levitra

Levitra

Levitra je efektivní přípravek pro léčbu poruch erekce nové generace, který principem účinku připomíná Viagru, ale vyniká nad ní dobou účinku a koncentrací účinné látky. Levitra koupit levně v internetové lékárně v Česku – výsledek dlouhého a pečlivého výzkumu německé společnosti Bayer. Vývojáři tohoto léku vzali v úvahu nedostatky předchůdců a vytvořili kvalitnější a vylepšený inhibitor PDE-5. Chcete-li originální přípravek na zlepšení erekce Levitra koupit bez receptu, seznamte níže s ceníkem české lékárny online, originální vardenafil cena 20mg. Účinná látka vardenafil působí stejně účinně jako sildenafil, ale v nižší dávce. V České republice je možné najít, kde koupit Levitru bez předpisu bezpečně a diskrétně online, dostupná vardenafil cena

 • Levitra 20 mg
Zboží Dávka Množství Bonus Cena Objednat
Levitra 20mg 4 Tablet € 105.00
Levitra 20mg 10 Tablet € 145.00
Levitra 20mg 15 Tablet € 196.00
Levitra 20mg 20 Tablet € 239.00
Levitra 20mg 30 Tablet € 122.00

Levitra koupit v ČR

Co je Levitra? Levitra je přípravek pro léčbu různých forem erektilní dysfunkce, vyvinutý německou firmou Bayer, který je vysoce účinný již po první dávce.

Účinnost přípravku Levitra neklesá při pravidelném užívání a poskytuje kvalitní a zdravou erekci pokaždé. Účinek nastupuje asi 20-30 minut po podání tablety. Prohlášená výrobcem Levitra (Bayer) doba účinností je 10 až 12 hodin. Konzumace jídla a alkoholu v rozumných dávkách (v přiměřeném množství) nemá vliv na působení Levitry.

Dávkování

Užívá se vnitřně, bez ohledu na jídlo. Doporučená počáteční dávka Levitry je 10mg vardenafil, která se užije cca 15-25 minut před pohlavním stykem. Pro dosažení požadovaného účinku léku ke zkvalitnění erekce Levitra original cena je nezbytná adekvátní sexuální stimulace. S ohledem na účinnost a snášenlivost léku dávka může být zvýšena na 20mg nebo snížena na 5mg. Max. denní dávka vardenafilu je 20 mg, frekvence podávání – nečastěji než 1 krát za den.

Vždy se poraďte s lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete užívat Levitra bez receptu. U nás můžete koupit tento lék na erekci za rozumné ceny.

Mechanismus účinku

Vardenafil, který je účinnou složkou Levitry, má lokální účinek na hladké svalstvo cév penisu: uvolňuje je a zároveň zvyšuje přítok krve. Levitra nebo vardenafil cena je blokátorem enzymu PDE-5 (stejně jako sildenafil a tadalafil). Hlavní rozdíl blokátorů PDE-5 od jiných přípravků na podporu erekce spočívá v jejich vysoké účinnosti a účinek zaměřený přímo na topořivá tělesa penisu, díky čemuž tato léčiva mají minimální vliv na vnitřní orgány. Levitra koupit v ČR bez problémů a receptu.

Kontraindikace

V žádném případě Levitra se nesmí užívat s medikamenty, které obsahují nitráty nebo látky schopné uvolňovat oxid dusnatý, a s alfa-blokátorů. Individuální nesnášenlivost vardenafilu. Přípravek Levitra original nesmí užívat muži s onemocněním srdce, při kterých sexuální aktivita může způsobit zhoršení. S opatrností je třeba užívat vardenafil při anatomické deformaci penisu (Peyroneova choroba, kavernózní fibróza, zakřivení), závažných onemocněních jater, náchylnosti k priapismu. Levitra koupit mohou muži starší 18 let.

Rychlé a diskrétní dodání – originální Levitra bez receptu!

sleva výhody generická viagra sleva doprava

Bezpečnost

Způsoby dopravy

deutsche post
ups
royal mail
poste italiane

Způsoby platby

Mastercard
Visa
American Express
Bankovní převod

Zpravodajství e-mailem

Zadejte svoje jméno a e-mail

Všechna práva vyhrazena